Systemy alarmowe

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
anula
Posty: 242
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:51

Systemy alarmowe

Post autor: anula »

Myślę, że zdecydowanie warto zainteresować się systemami alarmowymi, ponieważ dzięki temu można czuć się naprawdę bezpiecznie. Polecam szczególnie zwrócić uwagę na systemy alarmowe ze sklepu https://ivel.pl/ bo mają systemy bardzo dobrej jakości. Sama zastanawiam się, czy takie systemy alarmowe będą odpowiednie do mojego domu. Zależy mi na tym, aby wszystko było zabezpieczone.
Awatar użytkownika
malaaa9899
Posty: 65
Rejestracja: 04 kwie 2019, 13:54

Re: Systemy alarmowe

Post autor: malaaa9899 »

Ja już od jakiegoś czasu zastanawiam się, czy zamontować systemy alarmowe w swoim domu. Świetnie można to połączyć z inteligentnym domem, o czym dowiedziałam się czytając artykuł na stronie http://www.alarmowysystem.pl/ Bardzo wiele osób korzysta teraz z takich możliwości i trzeba o tym pamiętać, bo może to naprawdę wiele ułatwić.
Awatar użytkownika
alizacy
Posty: 120
Rejestracja: 21 mar 2019, 13:40

Re: Systemy alarmowe

Post autor: alizacy »

Do elementów takiego systemu może też się wliczyć kamera do nagrywania , w którą uważam powinien wyposażyć się każdy, tym bardziej że nie jest to drogi wydatek. A jednak zwiększa bezpieczeństwo domowników. Obraz można z dowolnego miejsca oglądać na smartfonie o każdej porze, np. w przypadku kiedy z dzieckiem zostaje opiekunka lub kiedy zostawiamy dom bez opieki podczas wyjazdu
Awatar użytkownika
malkolm
Posty: 154
Rejestracja: 15 lis 2019, 23:02

Re: Systemy alarmowe

Post autor: malkolm »

Nam system alarmowy zakładała firma Securitas https://www.securitas.pl/ i działa on sprawnie, bezawaryjnie. Co więcej - zdecydowaliśmy się na podłączenie do Securitas Operation Center i wykupienie usługi monitoringu systemu alarmowego – dzięki podglądowi obrazu z kamer wiadomo czy firma ochroniarska ma wysyłać patrol na miejsce czy nie jest to konieczne a my oszczędzamy pieniądze. Ja jestem z tego pakietu w 100 % zadowolony, finansowo wychodzi to bardzo sensownie.
ODPOWIEDZ