Szkolenie pod Warszawą

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
arianna
Posty: 122
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:27

Szkolenie pod Warszawą

Post autor: arianna »

czy ktoś z was organizował taki event w willa zagórze? znalazłam ich ofertę tu http://www.willazagorze.pl/pl/konferenc ... szawy.html i chciałabym przeprowadzić wyjazdową konferencję 3 dniową połączoną właśnie z imprezą integracyjną dla naszych pracowników. Mam już nawet namiary na fajnego animatora do takich eventów, myślałam m in o jakimś survivalu albo o zapasach sumo w tych super dużych strojach
Awatar użytkownika
Filusia
Posty: 69
Rejestracja: 11 cze 2019, 8:51

Re: Szkolenie pod Warszawą

Post autor: Filusia »

Na takie różne szkolenia, konferencje itd to zobacz sobie Osade Augustów - http://osada-augustow.pl/ Naprawdę jeden z lepszych lokali tego typu na terenie kraju w ogóle
Awatar użytkownika
Żona
Posty: 357
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:25

Re: Szkolenie pod Warszawą

Post autor: Żona »

A skoro już o szkoleniach mowa, to czy ktoś z Was brał kiedyś udział w jakimś szkoleniu organizowanym przez firmę szkoleniową Kar Group? Widziałam ostatnio jej ofertę na stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/ i musze przyznać, że zrobiła ona na mnie niemałe wrażenie. Jest tam aż kilkadziesiąt kursów z najróżniejszych branż do wyboru, tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie ;)
Awatar użytkownika
roletka
Posty: 160
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:29

Re: Szkolenie pod Warszawą

Post autor: roletka »

Jeśli chodzi o ciekawe pomysły na szkolenia, ale także i na siebie to wspomnę wam o ofercie firmy : https://www.altkomakademia.pl/kategorie-szkolen/ , na jaką natrafiłam za pośrednictwem swoich kolegów . Chyba się zapiszę, zawsze to w CV dobrze będzie wyglądać, a do tego będę miała większe szanse na lepszą pracę.
paździoch

Re: Szkolenie pod Warszawą

Post autor: paździoch »

Póki co ja jeszcze nie miałem niestety okazji brać udziału w takich spotkaniach, ale jak najbardziej korzystając z okazji chcę wam polecić firmę https://exposystemy.pl/ która zajmuje się konstruowaniem stoisk targowych. Jestem przekonany, że takiego rodzaju rozwiązania tak naprawdę mogą być bardzo ważne dla każdego z nas.
ODPOWIEDZ