Utwardzenie terenu

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
Lock
Posty: 5
Rejestracja: 26 maja 2020, 22:46

Utwardzenie terenu

Post autor: Lock »

Zastanawiam się nad tym w jaki sposób można utwardzić teren wokół domu, zanim położymy kostkę, bo w najbliższym czasie niestety nie będzie nas na to stać. Czy żwir będzie dobrym rozwiązaniem? Mam niedaleko dobry skład http://geofiler.pl/kontakt/ wiem, że jakość żwiru kupionego u nich będzie pierwszorzędna.
Awatar użytkownika
lormart
Posty: 3
Rejestracja: 30 cze 2020, 7:08

Re: Utwardzenie terenu

Post autor: lormart »

Na pewno jest sporo firm zajmujących się takimi działaniami. Polecam poszukać w internecie


_____________________
www.znajdzreklame.pl
Awatar użytkownika
alniria
Posty: 79
Rejestracja: 02 wrz 2020, 8:54

Re: Utwardzenie terenu

Post autor: alniria »

Żwir powinien się sprawdzić jaki kruszywo do utwardzenia i wyrównania drogi. Jeżeli rozglądacie się za firmą, która zajmuje się sprzedażą kruszyw to polecam wam skontaktować się z http://tanipiasek.pl/ Oni oferują żwir w całkiem niezłych cenach.
Awatar użytkownika
mili898
Posty: 149
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:17

Re: Utwardzenie terenu

Post autor: mili898 »

A kupował ktoś z Was kruszywo świdnica? Konkretnie chodzi mi o usługi firmy https://mostel.pl/kruszywo-swidnica/ , ponieważ udało mi się znaleźć ich online. Opinie, jakie do tej pory znalazłam są odpowiednie i usługa wydaje się być imponująca, więc chyba warto wybrać? Koniecznie dajcie znać, jeśli zamawialiście kruszywo z takiego miejsca.
ginamó

Re: Utwardzenie terenu

Post autor: ginamó »

My w tym celu zdecydowaliśmy się wykorzystać kruszywa. Zamówione z oferty Ekoprod https://www.ekoprod.pl/oferta/kruszywa okazały się reprezentować solidną jakość. Jak kupować takie elementy to wyłącznie ze sprawdzonej i zaufanej hałdy! Specjalizują się w wytwarzaniu kruszyw dla budownictwa.
Bartłomiejj

Re: Utwardzenie terenu

Post autor: Bartłomiejj »

Nie jestem w tym temacie ekspertem, ale zastanowiłbym się nad żwirem lub piaskiem. Ewentualnie możesz skontaktować się z przedstawicielem firmy https://www.zwirowniabrzezno.pl. Zajmują się sprzedażą oraz transportem kruszyw i materiałów sypkich na terenie całego kraju. Gwarantują wysokiej jakości produkty oraz atrakcyjne warunki współpracy. Myślę, że będą w stanie Ci dobrze doradzić.
lótek

Re: Utwardzenie terenu

Post autor: lótek »

Najłatwiej utwardzić teren przy użyciu kruszywa. Ja sam zdecydowałem się na inwestycję w rozwiązania z oferty http://transprzet.com.pl/ i faktycznie wyszło to na + . Wszystko co trzeba biorą z konkretnej kopalni piaskowca, także polecam zwrócić uwagę na to co mają w zanadrzu.
łódka333

Re: Utwardzenie terenu

Post autor: łódka333 »

Najłatwiej jest utwardzać teren przy użyciu żwiru. Wcześniej jednak warto znaleźć stosownego dostawcę wspomnianego kruszywa, by następnie podjąć się tego procesu. PW STACHYRA https://www.pwstachyra.pl/kopalnia-piachu-lublin odpowiadali za zapewnienie nam wspomnianego kruszywa w bardzo konkretnej jakości, za jeszcze lepsza cenę. Jest to zaufana kopalnia piachu w Lublinie, która zapewniła nam kruszywa naturalne o żróżnicowanej gramaturze. Dlatego także i Wam zalecam skupić się na tym.
monikka

Re: Utwardzenie terenu

Post autor: monikka »

Akurat ja planuję właśnie postawić na oczyszczanie gruntu . Ogólnie firma posiada bardzo atrakcyjną ofertę i przede wszystkim tutaj usługi wykonywane są bardzo fachowo, więc może to będzie udana współpraca
ODPOWIEDZ