Uzaleznienia

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
Farelka
Posty: 222
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:28

Uzaleznienia

Post autor: Farelka »

Borykacie się może z jakimiś uzależnieniami? Co jak co ale uzaleznienia wszelkiego rodzaju (narkotyki ,alkohol ,leki itp) mogą dodatkowo prowadzić do depresji więc nalezy dzialac jak najszybciej i nie ignorować jakichkolwiek symptomów. Myslę ,że w prywatnej klinice Medox w Nowym Modlinie https://medox.org.pl/ mogą faktycznie pomóc. Oni już nie takie problemy rozwiązywali czy to narkomania, alkoholizm lub depresja - sa profesjonalistami i można im zaufać.
Awatar użytkownika
pulasek
Posty: 42
Rejestracja: 18 maja 2019, 11:56

Re: Uzaleznienia

Post autor: pulasek »

Zapewne nie jedna osoba borykała się z jakimś uzależnieniem, ale nie informujemy o tym wszystkich w koło gdyż to nie jest powód do dumy. Ale nie ważne czy byliśmy czy też jesteśmy uzależnieni czy to od alkoholu czy też jakiś gier ważne jest by umieć się do tego przyznać i poprosić o pomoc. Jest teraz tyle ośrodków leczenia uzależnień, że powinno się z nich korzystać. Jednym z takich ośrodków jest Wiosenna koło Krakowa, gdzie pracują specjaliści w tej dziedzinie i tam z pewnością nam pomogą
Awatar użytkownika
paskan
Posty: 222
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:43

Re: Uzaleznienia

Post autor: paskan »

Na szczęście ja już nie mam żadnych uzależnien ale wiem jakie spustoszenie zrobiły w moim organizmie. Od jakiegoś czasu całkowicie zmieniłem dietę staram się jeść zdrowo, unikam tłustych i słodkich rzeczy.
Oprócz tego czytam sporo blogów w stylu https://migliori-integratori.it/ o zdrowiu, ćwiczeniach i suplementacji i wciąż uczę się tego jak dobrze robić formę. Z dnia na dzień robię postępy i Was tez zachęcam do zmiany swojego życia na lepsze!
Awatar użytkownika
soltar
Posty: 173
Rejestracja: 10 gru 2019, 9:27

Re: Uzaleznienia

Post autor: soltar »

Znalezienie porządnego miejsca, w którym zajmują się pomaganiem osobom uzależnionym jest ważne. Jeżeli rozglądacie się za czymś w okolicach Poznania to polecam wam zgłosić się do http://www.moje-zycie.eu/ Tam spotkacie się z profesjonalną pomocą.
Awatar użytkownika
Copel
Posty: 89
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:15

Re: Uzaleznienia

Post autor: Copel »

Z uzależnieniami wcale nie tak łatwo walczyć. Często potrzebne jest ogromne wsparcie bliskich.
Moc nie musi być nieograniczona, żeby być śmiertelnie niebezpieczną.
Gradoń

Re: Uzaleznienia

Post autor: Gradoń »

Dobry pomoc psychologa może wystarczyć żeby pokonać uzależnienie. Ja swojego psychologa znalazłam na wetalk - platforma do kontaktu online z psychologiem. Jest tam wielu bardzo dobrych specjalistów z różnych dziedzin związanych z psychologią. Kontaktować się ze swoim psychologiem można nawet codziennie co bardzo pomaga w walce z uzależnieniami.
eweluśś

Re: Uzaleznienia

Post autor: eweluśś »

Wychowałam się w rodzinie alkoholików. Sama musiałam zarabiać na chleb bo rodzice pijani. Sama rodziłam sobie z problemami. Jak pomóc takim osobom? Może ośrodek terapii uzależnień Nefo? Posiadają bardzo dobrych specjalistów, którzy oddają całe serce żeby chorzy wyszli na prostą.
Awatar użytkownika
Lubasia
Posty: 74
Rejestracja: 19 sty 2019, 14:08

Re: Uzaleznienia

Post autor: Lubasia »

Mam brata uzależnionego od hazardu i niestety nie jest z nim łatwo. Najgorzej, że mimo wsparcia rodziny on nie zdaje sobie sprawy ze swojego problemu. Trzeba go powstrzymać jak najszybciej, bo przepuści nawet nasze mieszkanie. Oby tylko chciał przejść leczenie w Ośrodku Terapii Mental Relax.
Paweł32

Re: Uzaleznienia

Post autor: Paweł32 »

Podejmując walkę z uzależnieniem, warto przede wszystkim skorzystać z pomocy specjalistów. Leczenie nałogu jest trudnym procesem i wiedza lekarzy jest w takiej sytuacji nieoceniona. Kiedy sam popadłem w alkoholizm, wiem, że silna wola nie wystarczy. Siostra zapisała mnie na wszywkę alkoholową w Tychach. Zabieg oczywiście poprzedzała wizyta i dokładna rozmowa z lekarzem. Do dziś jestem wdzięczny za pomoc i cierpliwość w mojej walce z nałogiem.
miśka

Re: Uzaleznienia

Post autor: miśka »

Najważniejsze jest by wybrać odpowiednią klinikę, która pomoże nam wyjść z uzależnienia. Osobiście otrzymałam największą pomoc i wsparcie w https://medox.org.pl/ , dzięki czemu udało mi się wyjść z nałogi i teraz zaczynam nowe życie bez żadnych używek co mnie bardzo cieszy
Rafał J

Re: Uzaleznienia

Post autor: Rafał J »

Farelka pisze: ↑24 paź 2019, 16:43 Borykacie się może z jakimiś uzależnieniami? Co jak co ale uzaleznienia wszelkiego rodzaju (narkotyki ,alkohol ,leki itp) mogą dodatkowo prowadzić do depresji więc nalezy dzialac jak najszybciej i nie ignorować jakichkolwiek symptomów. Myslę ,że w prywatnej klinice Medox w Nowym Modlinie mogą faktycznie pomóc. Oni już nie takie problemy rozwiązywali czy to narkomania, alkoholizm lub depresja - sa profesjonalistami i można im zaufać.
Ze swojej strony mogę polecić klinikę Medyczny Detox w Warszawie, bardzo skutecznie pomagają, mój szwagier jest żywym dowodem.
bączek

Re: Uzaleznienia

Post autor: bączek »

Jeśli chodzi o leczenie alkoholizmu, to faktycznie czas odgrywa w tym przypadku ważną rolę. Im szybciej uzależniony podejmie się leczenia, tym łatwiej będzie mu pokonać nałóg. Ponadto, jak wiadomo, na skutek nadmiernego picia, niezwykle cierpi nasz organizm. Myślę, że niewiele osób może rozwiązanie, zwane odtruciem alkoholowym. Informacje na stronie https://odtruwaniewroclaw.pl/odtrucie-a ... enia-gora/ przybliżą wam ten temat. Poprzez detoksykację do organizmu wprowadza się glukozę oraz sól fizjologiczną w formie dożylnej kroplówki. W ten sposób usuwane są wszelkie toksyny z ciała człowieka. Celem odtrucia alkoholowego jest zmniejszenie ilości szkodliwych toksyn, będących rezultatem przemian metabolicznych alkoholu.
ODPOWIEDZ