używacie zamienników

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
petrova
Posty: 54
Rejestracja: 14 cze 2019, 10:45

używacie zamienników

Post autor: petrova »

Używacie zamienników tuszy do drukarki? Jakie najlepsze i najbardziej wydajne? Których lepiej unikać?
Awatar użytkownika
bluberka
Posty: 18
Rejestracja: 01 lip 2019, 11:25

Re: używacie zamienników

Post autor: bluberka »

Tak, już od dawna na nich drukuję, jakość jet na tyle dobra ze szkoda mi kasy na oryginały jak mam to samo taniej, jak szukasz dobrych to activejet najlepsze według mnie.
Awatar użytkownika
petrova
Posty: 54
Rejestracja: 14 cze 2019, 10:45

Re: używacie zamienników

Post autor: petrova »

Tak właśnie myślałam że porównywalna jest ich jakość z oryginałami tylko różnica w cenie, na pewno zamienniki to większa oszczędność dla kieszeni, ta kasę wolę wydac na coś innego niż na produkt o podobnej jakośi tylko marką się różniący
Awatar użytkownika
bluberka
Posty: 18
Rejestracja: 01 lip 2019, 11:25

Re: używacie zamienników

Post autor: bluberka »

Mam podobne myślenie. Jak ktoś poleca oryginały to jestem zdziwiona, bo niestety ich cena jest dla mnie stanowczo za wysoka, jaki jest sens kupować coś drożej jak można taniej.
Awatar użytkownika
Aneks
Posty: 55
Rejestracja: 19 sty 2019, 14:03

Re: używacie zamienników

Post autor: Aneks »

Też bym chciała znać odpowiedzi na te pytania, bo tym razem będę kupowała zamienniki. Jak tylko skończy się tusz hp 301 , to od razu złożę zamówienie na te tańsze. Chociaż upewniłabym się jakich producentów ssą najlepsze i czy faktycznie kosztują mniej niż oryginalne. Teraz to już chyba prawie wszystkie sklepy z akcesoriami do drukarek oferują zamienniki.
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 24
Rejestracja: 21 lut 2020, 19:12

Re: używacie zamienników

Post autor: zenka »

Zobacz sobie na https://akcesoriamarket.pl/ - bardzo fajne miejsce dla szukających tańszych tuszy, tonerów, i wielu innych akcesoriów do laptopa, drukarki czy smartfona - jak nigdzie nie ma, tam jest :)
ODPOWIEDZ