Warto wybrać okna panoramiczne?

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
Walentyna
Posty: 94
Rejestracja: 04 lip 2019, 11:42

Warto wybrać okna panoramiczne?

Post autor: Walentyna »

Jak sądzicie?
Może ktoś z was zdecydował się do domu na takie okna panoramiczne?
Tutaj https://www.internorm.com/pl-pl/ widziałam coś takiego.
Podoba mi się jak to wygląda, ale nie jestem pewna, czy to dobry pomysł tak z praktycznego punktu widzenia.
Chętnie poznam wasze rady i opinie.
Awatar użytkownika
Ela012
Posty: 149
Rejestracja: 23 gru 2018, 18:22

Re: Warto wybrać okna panoramiczne?

Post autor: Ela012 »

Montaż okien zwykle odbywa się raz na bardzo długi czas dlatego trzeba dobrze przemyśleć ich wybór. Przede wszystkim najważniejszy jest wybór producenta okien - http://fsystem.pl, który zagwarantuje wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Okna przede wszystkim powinny być szczelne oraz solidne. Według mnie najlepiej jest wybierać okna z PCV, które jak do tej pory jeszcze nigdy mnei nie zawiodły i świetnie się spisują podczas codziennego użytkowania. Wszystkie detale można omówić z producentem, który odpowie na wszystkie nurtujące pytania.
:)
Awatar użytkownika
Jasmine
Posty: 74
Rejestracja: 12 mar 2019, 5:56

Re: Warto wybrać okna panoramiczne?

Post autor: Jasmine »

Mnie osobiście tego typu okna bardzo się podobają. Jednakże mieszkając w domku jednorodzinnym, warto zatroszczyć się dodatkowo o takie rozwiązanie jak te, oferowane przez https://sonte-poland.pl/ . Mam tutaj ma myśli specjalną folię na szyby, dzięki której możemy zapewnić sobie maksymalną intymność, szczególnie w takich pomieszczeniach jak sypialnia czy łazienka, a co więcej wspomniana przeze mnie firma oferuje kompleksowe usługi, w związku z czym nie musimy przejmować się m.in. montażem:).
Kolla
Posty: 160
Rejestracja: 15 gru 2019, 10:55

Re: Warto wybrać okna panoramiczne?

Post autor: Kolla »

Dobre okna w atrakcyjnej cenie udało mi się dostać tutaj http://bros.poznan.pl/. Mają ciekawą ofertę i fachowo doradzają w wyborze. Można dostać solidny produkt, a kieszeń nie ucierpi. Moje okna są mocne i bezawaryjne.
Awatar użytkownika
abba
Posty: 45
Rejestracja: 07 sie 2019, 10:12

Re: Warto wybrać okna panoramiczne?

Post autor: abba »

A po co sobie tak komplikować sprawę, skoro można wybrać tradycyjne okna, ale z lepszymi, droższymi szybami? Firma AM Okna ma w ofercie właśnie szyby ECLAZZ z ciepłą ramką gratis. To te, które przepuszczają około 10% więcej światła do pomieszczeń. Można mieć więc tradycyjne okna, oparte na ulepszonej, ale wciąż standardowej ramce. Tutaj https://www.amokna.pl/ więcej o tym przeczytacie.
Awatar użytkownika
milena
Posty: 124
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:02

Re: Warto wybrać okna panoramiczne?

Post autor: milena »

Ciekawa opcja, ale nie wiem czy praktyczna. Pomyśl o stratach ciepła na przykład... Chyba lepiej rozważyć jak ktoś wspomniał, tradycyjne okna PVC. Przy nich też można "zaszaleć". Ja mam takie okna z firmy Drutex. Zrobili mi je na wymiar, do tego z lukami i w ciemnej okleinie, która wygląda rewelacyjnie. Rzuć okiem na ich ofertę.
ODPOWIEDZ