Wynajem sprzętu budowlanego

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
MniejszaNiz
Posty: 94
Rejestracja: 12 kwie 2019, 14:21

Wynajem sprzętu budowlanego

Post autor: MniejszaNiz »

Szukasz sprzętu budowlanego na Śląsku? Polecam ofertę firmy Drillpol https://drillpol.com/wypozyczalnia-sprzetu-budowlanego
Oferują wynajem i dowóz na wskazane miejsce
Mają markowy sprzęt w dobrej cenie
Sławek45

Re: Wynajem sprzętu budowlanego

Post autor: Sławek45 »

Szkoda, że podałeś tak niewiele informacji. Sam niedawno potrzebowałem koparki gąsienicowej i ładowarki kołowej. Maszyny wynająłem od firmy https://www.haldex.com.pl/uslugi/wynajem-sprzetu. Sprzęt był utrzymany w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Muszę przyznać, że znacznie przyśpieszył i ułatwił naszą pracę na placu budowy.
łuki21

Re: Wynajem sprzętu budowlanego

Post autor: łuki21 »

Bardzo dobra opcja jeśli można wypożyczyć sobie potrzebny sprzęt budowlany. Nie sposób wszystko mieć czy kupować. Zwłaszcza jak wiele takich urządzeń jest nam potrzebnych tylko pod konkretne prace. Jak coś to ja mam namiar w Pruszkowie koło Warszawy https://wynajemsprzetu.waw.pl/ . Tam to sprzęt profesjonalny, znanych i solidnych marek. Namiar jest na stronie, jak coś to dzwońcie.
Żytomierz

Re: Wynajem sprzętu budowlanego

Post autor: Żytomierz »

Ja budując swój magazyn skorzystałem z oferty firmy Surbud https://www.surbud.com.pl/. Wynajmowałem od nich minikoparkę, zagęszczarkę do betonu oraz młoty udarowe. Zresztą mają oni na stanie o wiele więcej rodzai sprzętu. Wszystko jest super serwisowane i nie było z nim najmniejszych problemów. Wypożyczyć można w dogodnych terminach, a cena tej usługi jest bardzo rozsądna. Działają oni na terenie całej Polski. Śmiało wam polecam.
rótka

Re: Wynajem sprzętu budowlanego

Post autor: rótka »

Ostatnio wynajmowałem koparkę, ładowarkę i spychacz z oferty https://www.martrans-dg.pl/sprzet-do-ro ... ch/koparki . Pozwoliły one na konkretne zrealizowanie robót ziemnych co w tym wypadku traktowaliśmy jako całkowity priorytet. Misja wykonana, z takim wyposażeniem realizacja zadań nie była trudna.
dropś

Re: Wynajem sprzętu budowlanego

Post autor: dropś »

Zdecydowanie bardziej opłaca się najem niż kupno. Tutaj http://mobiusarchitekci.pl/uslugi-minik ... lodz-lask/ można zapoznać się z ofertą wynajmu minikoparki wraz z operatorem. Moim zdaniem warto ponieważ znakomicie się ona sprawdza się podczas robót ziemnych, zakładaniu instalacji wodnych czy wykonywaniu wykopów.
ODPOWIEDZ