Zabezpieczenie drogi

Najlepsze pomysły na urządzenie pięknego ogrodu i terenu wokół Twojego domu.
Awatar użytkownika
Gardenia
Posty: 25
Rejestracja: 26 wrz 2019, 7:32

Zabezpieczenie drogi

Post autor: Gardenia »

W jaki sposób powinno sie zabezpieczyć krętą drogę w wysokim terenie?

I do kogo to należy?
Awatar użytkownika
Ippar
Posty: 53
Rejestracja: 25 wrz 2019, 7:08

Re: Zabezpieczenie drogi

Post autor: Ippar »

Odpowiednie zabezpieczenie drogi należy do zarządcy terenu. Powinien on dopinować aby droga była zabezpieczona w odpowiedni sposób. Najczęściej stosowana jest taka bariera energochłonna.

Dobór ochrony o odpowiednich parametrach uzależniony jest od warunków na drodze, na której ma być realizowany montaż barier energochłonnych. Bariera taka powinna być:
wykonana z mocnych materiałów
wytrzymać zderzenie
jak rownież powinna być dopasowana wielkościa do drogi, na jakiej chcemy ją umieścić.
Awatar użytkownika
freddy
Posty: 182
Rejestracja: 26 lis 2019, 9:08

Re: Zabezpieczenie drogi

Post autor: freddy »

Najlepszym rozwiązaniem jest zgłoszenie się do sprawdzonej firmy, która zajmuje się wykonywaniem prac drogowych. Ja osobiście polecam wam skontaktować się z firmą https://masdrog.pl/ Sam korzystałem z ich usług i mogę powiedzieć że warto na nich postawić. Firma ta działa bardzo sprawnie i dokładnie.
Awatar użytkownika
natulka
Posty: 3
Rejestracja: 16 mar 2020, 13:17

Re: Zabezpieczenie drogi

Post autor: natulka »

Gardenia pisze: ↑24 gru 2019, 11:11 W jaki sposób powinno sie zabezpieczyć krętą drogę w wysokim terenie?

I do kogo to należy?
do zarządcy danego terenu ofc
euforia
kotuś

Re: Zabezpieczenie drogi

Post autor: kotuś »

Jeśli chcesz zabezpieczyć drogę przed jej remontem to warto skorzystać ze znaków zakazu wjazdu , taki asortyment dostaniemy w tym sklepie tutaj https://drogowe.com.pl/ . Dzięki nim zwiększymy bezpieczeństwo oraz sprawne zarządzanie ruchem, co wpływa na płynność oraz komfort jazdy kierowców.
Raptus

Re: Zabezpieczenie drogi

Post autor: Raptus »

Niezrozumienie różnicy między zakazem zatrzymywania się a zakazem postoju może prowadzić do niepotrzebnych kar. Aby tego uniknąć, warto zapoznać się z dokładnymi definicjami tych znaków oraz przykładami ich zastosowania, które zostały opisane na stronie https://motoss.pl/artykuly-motoryzacyjn ... zymywania/ i to są ważne kwestie.
Goliat

Re: Zabezpieczenie drogi

Post autor: Goliat »

W przypadku uchwytów do znaków drogowych nie można zapominać o ich estetyce, zwłaszcza w obszarach miejskich. Uchwyt powinien być nie tylko funkcjonalny, ale też estetycznie dopasowany do otoczenia. Przydatne wskazówki odnośnie estetyki uchwytów znajdziesz pod linkiem https://zdrogi.pl/jak-wybrac-uchwyty-do ... wij-021123 i tam świetnie o tym napisano.
Komar

Re: Zabezpieczenie drogi

Post autor: Komar »

Wybierając sygnalizatory świetlne, nie tylko cena powinna być decydującym kryterium. Ważne jest, aby urządzenia były efektywne i trwałe. Na stronie https://nowawarszawa.pl/gdzie-kupic-syg ... warszawie/ znajduje się przewodnik, który pomoże Wam zorientować się w dostępnych opcjach na terenie Warszawy. Profesjonalne doradztwo i szeroki wybór produktów to klucz do sukcesu w tej inwestycji.
ODPOWIEDZ